وکیل در گراش

خداوردی حنیور

وکیل در شیراز و استان فارس و مشاور حقوقی

(0922-265-24-08)

قبول وکالت در دعاوی

حقوقی

خانواده

کیفری

تصادفات

انقلاب

وکیل در گراش
وکیل در گراش

وکیل پایه یک دادگستری در گراش

تخصص های حقوقی شامل : تخصص حقوقی در زمینه مسائل خانواده ، تخصص حقوقی مربوط به امور کیفری ، تخصص حقوقی در زمینه امور مالی و حقوق تجارت ، تخصص حقوقی در مسائل حقوق مدنی که شامل ارث(وکیل انحصار وراثت در شیراز) ، میراث ، انواع قراردادهای غیر معین و معین و حق شفعه و غیره می باشد . تخصص حقوقی در ارتباط با دیوان عدالت اداری و وظایف آن می باشد .

وکیل خانواده چگونه می باشد ؟

وکیل ترک نفقه در شیراز میگوید:در حوزه خانواده و خیلی خوب می باشد که رفت و آمدی دائمی و همیشگی در دادگاههای خانواده دارند و تجربه دعاویی مختلفی را در حوزه خانوادگی دارا می باشد . یک وکیل با کیفیت آشنایی کاملی با رویه دادگاه بدوی دیوان عالی کشور و تجدید نظر دارند . در صورتی یک وکیل می تواند به طور موثر از موکل خود دفاع کند که اطلاعات کاملی از مسائل روز جامعه داشته باشد .

اگر یک وکیل،کاردانی لازم را دارا نباشد باعث می شود که موکل او شکست بخورد .

مهریه :

وکیل مهریه در شیراز در این باره میگوید: بعد از عقد ازدواج یکسری حقوق مالی به زن تعلق میگیرد که به آن ، مهریه می گویند . یکسری موضوعات مثل عدم تمکین ، رابطه نامشروع و سرپیچی زن و غیره باعث می‌شود که مهریه از زن سلب شود . دو نامه مهریه داریم که به یکی عندالاستطاعه و دیگری عندالمطالبه گفته می‌شود ، که یکسری تفاوتها با یکدیگر دارند .

مهریه عندالمطالبه اینگونه می باشد که مرد باید اثبات کند که توانایی پرداخت مهریه را ندارند و برعکس مهریه عند الاستطاعه بدین گونه می باشد که مرد توان مالی برای پرداخت مهریه را داشته باشد و زن باید این را اثبات کند .

تنصیف دارایی مرد چگونه می باشد ؟

این مورد در قباله نکاح مشخص می شود ، که بر مبنای این شرط زن توانایی این را دارد که نصف حقوق مرد را بگیرد ولی نه بیشتر .

اجرت المثل ایام زوجیت چگونه می باشد ؟

وکیل در لامرد میگوید:این قانون برای زنان در نظر گرفته شده است . یک سری تکالیف در قانون برای ازدواج برای هر دو طرف در نظر گرفته می شود که رعایت آن لازم است . و بدین معناست که زن یکسری وظایف را در مقابل برعهده دارد ، که با انجام دادن این وظایف یکسری حق به او تعلق می گیرد که با اجرت المثل می گویند .

طلاق به چه صورتی می باشد ؟

زمانی که بین زن و مرد سازش نباشد ، باعث جدایی و از بین رفتن حق و حقوقی که هر دو طرف از همدیگر داشتند می شود ، که به آن طلاق گفته می شود.طلاق انواع بسیاری دارد و با فسخ کردن ازدواج فرق دارند .

نفقه به چه صورتی می باشد ؟

وکیل در اوز میگوید:در معنای لغوی به خرج هر روز ، نفقه میگویند . بر اساس ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی نفقه به مواردی مثل : مسکن ، خوراک ، هزینه‌های درمان ، پوشاک ، اثاثیه منزل و خادم اگر که زن به خادم عادت داشته باشد یا به واسطه ی مریضی به خادم احتیاج پیدا کند ، هست . پس نفقه بر اساس حقوق زوجه که شامل همه احتیاجات متعارف زن و متناسب با شرایط زن است می شود .

وکیل در گراش
وکیل در گراش

لازم بودن مراجعه به وکیل :

وکیل در گراش در این باره میگوید:اختلافات مالی و لجبازی ها باعث می شود که هر دو طرف بیشتر مقاومت کنند و انعطاف کمتری داشته باشند به گونه‌ای که هر کدام فکر می کنند که اگر حقوق مالی را بیشتر حفظ کنند پیروز این میدان و دعاوی خواهند بود.

باید بگویم که این فکر کاملا خطا می باشد به دلیل اینکه شخصی پیروز حقیقی است که بتواند سلامت جسم و روح خود را به درستی حفظ کند و این سری تجربیات تلخ زندگی را پشت سر بگذارد و با نگرشی دیگر به زندگی خود در آرامش ادامه بدهد.

گاه دیده می‌شود که یکسری اختلافات خانوادگی بسیار طولانی مدت می شود و باعث بروز درگیری‌های شدیدی بین دو طرف شده که حتی بعد از طلاق زوجین در تلاش برای انتقام از یکدیگر هستند و مشغول اقامه دعاوی مختلف می‌شود این عامل باعث می‌شود که سلامت روحی افراد از بین برود و عمر ارزشمند آنها تلف شود.

معمولاً وکیل کیفری در شیراز به موکلین خود توصیه می کنند که هدف از مراجعه به وکیل را مشخص کنند ، این که میخواهند طلاق بگیرند یا حقوق مالی خود را از شخص مقابل بگیرند .‌

وکیل در گراش
وکیل در گراش

دعاوی خانوادگی به این گونه است که باید یکسری جلسات متعدد برگزار شود که بین موکل و همسرش می باشد و روشن این است که در صورت برگزار نکردن جلسات و مشاوره های آن دو دیگر امکان برقراری صلح نیست .

پس نباید به پرونده‌های خانواده به عنوان یک پرونده حقوقی نگاه کرد چراکه صلح نیفتادن بین آنها باعث ایجاد آسیب های جبران ناپذیری به طرفین و فرزندان آنها می شود .در زمنیه سقط جنین نیز میتوانید با وکیل سقط جنین در شیراز مشورت کنید

در مقابل خواسته‌های زوجین معمولاً وکیل سه نوع رویکرد را نشان می دهد :

وکیل در خنج میگوید:اگر که موکل تمایل به طلاق و جدایی داشته باشد ، این دعاوی باید سریعاً و به طور قاطع صورت بگیرد به‌گونه‌ای که دادگاه خانواده رای طلاق را به راحتی صدور می کند ، یا طرف مقابل به طلاق توافق دهد .

گاهی امکان دارد که تنها هدف موکل این باشد که به همسرش تذکری بدهد در این صورت باید تا آنجا که می‌شود از اقامه دعوی جلوگیری کند و با گذاشتن جلسات مشترک و تماس های تلفنی ، همسر خواهان تغییر در روند زندگی باشد .

گاهی امکان دارد که هر دو طرف بسیار به یکدیگر علاقه دارند ، اما یکسری مشکلات ایجاد شده و باعث بروز اختلافات در زندگی آنها شده است .

در این موارد وکیل خانواده باید با تجربه و تخصصی که در این حوزه ها دارد ، زوجین را به مشاوره خانواده ارجاع داده و حقوق هر دو طرف را به آنها گوشزد کند و به ادامه زندگی مشترک آنها و بهبود شرایط آنها کمک کند . همچنین بر اساس قانون وکالت اولین اقدام وکیل باید برقراری صلح و سازش باشد . پس بهترین گزینه این است که وکیل خانواده ابتدا صلح و سازش و مذاکره کند و در صورت اینکه نتیجه‌ای حاصل نکرد اقدامات دیگری را انجام دهد .

موضوع های دعاوی و پرونده های خانواده به صورت زیر می باشد :

 • استرداد جهیزیه_ تامین خواسته جهیزیه _ تامین دلیل جهیزیه .
 • شروط ضمن عقد- اجرت المثل – شرط نصف دارایی – نحله .
 • ملاقات فرزند – حضانت فرزند (وکیل حضانت در شیراز)
 • تغییر جنسیت .
 • ازدواج – نامزدی – خسارات ناشی از به هم خوردن نامزدی – اثبات رابطه زوجیت – ازدواج مجدد زوج – الزام به ثبت ازدواج دائم – اخذ اجازه ازدواج دختر
 • تدلیس – فسخ نکاح و موارد فسخ نکاه .
 • اموری که مربوط به غایب مفقودالاثر می باشد .
 • قیومیت – حکم رشد – عزل قیم – جحر – رفع حجر – نصب قیم .

مواردی که در حیطه وکیل طلاق در شیراز است

 • طلاق توافقی – طلاق بائن – طلاق مبارات – طلاق رجعی – طلاق خلع – رجوع – عسر و حرج زوجه – گواهی عدم امکان سازش ‌.
 • فرزندخواندگی – اثبات نسب – اهدای جنین – نفی ولد .
 • دستور موقت در دعاوی خانواده .
وکیل در گراش
وکیل در گراش

مهاجرت :

وکیل حقوقی در شیراز میگوید:اشخاص به دلایل مختلفی دسته می‌گیرند که مهاجرت کنند . معمولاً مهاجرت به دلیل تحصیلات ، آزادی بیشتر ، اقامت و غیره می‌تواند باشد .  هر کشوری یک سری قوانین مربوط به خودش را دارد که رعایت نکردن این قوانین به وسیله اشخاص ممکن است مشکلاتی را بوجود  آورد . پس حتماً باید برای مهاجرت یک سری اطلاعات لازم را در ارتباط با شرایط زندگی در کشور مربوطه و قوانینی آن بدانید.

قبل از اینکه اقدام به مهاجرت کنید باید با یک وکیل مهاجرتی خوب مشورت کنید ، تا با خیالی راحت به کشور مقصد مهاجرت کنید . آگاهی زیاد شما از کشوری که می خواهید به آن مهاجرت کنید باعث می‌شود که اقامت یا تحصیل یا اشتغال خوبی داشته باشید . آگاهی نداشتن شما در ارتباط با کشوری که قصد مهاجرت را به آن دارید باعث می‌شود یک سری مشکلات جدی برای شما به وجود بیاورد

یک وکیل مهاجرت در تمامی شاخه های وکالت تخصص دارد اما تخصص ویژه این وکیل در ارتباط با امور مهاجرتی می باشد .

برای اینکه به کشوری دیگر مهاجرت کنید ،  احتیاج به دانش کاملی در ارتباط با مقررات قانونی ملی و قوانین کشور مقصد و مبدا دارید  . وکلای مهاجرت باید در مورد هایی مثل : درخواست ویزا ، شرایط خروج از کشور یا اشتغال در آن کشوری که قصد سفر به آن را دارید ، یا گرفتن تابعیت و  گرین کارت باید شما را راهنمایی کند . اکثر وکیل های مهاجرتی امور مربوط به قوانین کیفری و تعامل مهاجرت را انجام می‌دهند . یک وکیل مهاجرتی توانایی این را دارد که ، پرونده‌های متقاضی را به عنوان نماینده او بررسی کند و در مصاحبه‌هایی که مرتبط با مهاجرت انجام می‌شود،شرکت کند .

وکیل مهاجرتی به شما می گوید که چه نوع مدارکی لازم دارید و چه شرایطی مناسب شما هست یا به چه مدارک معتبری احتیاج دارید . همچنین داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب باعث صرفه جویی در هزینه و وقت شما می شود و باعث می شود که ویزای شما رد نشود .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.